De Voorjaars Klussendag 16 maart. Help jij ook mee ?

07 maart 2019


Het voorjaar komt er weer aan!

En dat betekent dat we ons park weer klaar maken voor het nieuwe tennis seizoen.

Zaterdag 16 maart organiseren we weer een klussendag voor en met onze leden. Kom helpen: steek de handen uit de mouwen! Er is altijd wel een klusje wat bij je past. Heb je een uurtje tijd? Prima!! Kom je de hele dag klussen? Ook dat is fijn! We organiseren een lekkere lunch en na afloop natuurlijk tijd voor een gezellige borrel.

Meld je aan via het aanmeldformulier en help onze vereniging ons park in conditie te houden!
Alvast dank en tot de 16e maart!

Peter Doeven
Voorzitter Accomodatie commissie

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 694 0977

Address

Amersfoortsestraatweg 14a
1411 HC Naarden