Mooie opkomst op 2 EHBO/AED-avonden van TV Naarden

23 mei 2024


Beste leden,

Tijdens competitie en toernooien is de afgelopen periode duidelijk geworden dat er op onze club, net als op iedere sportvereniging, sporters actief zijn die tot de leeftijdscategorie behoren die kans lopen een hartstilstand te krijgen. Het is dan fijn als er iemand in de buurt is die weet hoe hij/zij moet reanimeren en die kan omgaan met het AED apparaat dat op de club beschikbaar is.

Daarom organiseerden wij op 15 en 17 mei jl 2 cursusavonden waar tekst en uitleg gegeven wordt over het gebruik van zo'n AED. Eén voor beginners en de ander als herhalingscursus. 

We kunnen verheugd melden dat beide avonden vol bezet waren. Ruim 20 leden schreven zich in en dat bewijst dat onze leden het belang ervan hebben ingezien. Hoe meer leden kunnen reanimeren, hoe beter!

Volgend voorjaar doen we m weer! 

Sportieve en gezonde groet,

Bestuur TV Naarden

Rob Snijders - Voorzitter
Corinne Lemans-Bunschoten – Secretaris
Jasper Snelder – Penningmeester
Michael de Rijk - ICT
Ingrid Oude Wolbers – Jeugdzaken
Annemarie Kuijpers – Evenementen & Communicatie
Sipko Adriaansen – Seniorenzaken

 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 694 0977

Adres

Amersfoortsestraatweg 14a
1411 HC Naarden

KVK-nummer

40516032